KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12009066
nr 1200 9066
Astrid Kjellberg-Juel
(1877-1965), Sverige
Blandteknik, Porträtt. Signerad, daterad 1957. Motivet: 42x32 cm
Utrop:
600 kr
måndag 27 augusti 2018
kl 18:44:40
Astrid Kjellberg-Juel
Läs mer om Astrid Kjellberg-Juel